Restauracja & Kawiarnia
tel. 785 937 992
Biuro
tel. 607 248 202
Kroczewo 133
09-142 Kroczewo
biuro@piekarczykkroczewo.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 7:00 - 20:00 
Sb.: 7:00 - 20:00 
Nd.: 10:00 - 20:00

 

 

ZAKOCHASZ SIĘ W NASZYCH LODACH


Klasyczna śmietanka i czekolada, ciasteczkowa wanilia, aromatyczna cytryna, letnia truskawka i pachnąca malina. A może lody ogórkowe, albo o smaku gorgonzola? Albo pyszna beza z wiśniami? Nasze lody rzemieślnicze zapewnią wyjątkowe doznania nie tylko koneserom klasycznych smaków ale także wszystkim, którzy w swojej lodowej miłości poszukują ciągle czegoś nowego!

Nasze lody przygotowujemy według własnych receptur, ze starannie dobranych składników najwyższej jakości. Kochamy lody (tak samo, jak ciastka i bułeczki), więc wkładamy w ich produkcję całe nasze serce. Wymyślamy nowe smaki, eksperymentujemy z dodatkami, mieszamy kolory - a wszystko po to, żeby ciagle tworzyć coś nowego i pysznego!

Wytwarzamy lody samodzielnie w naszej manufakturze - robimy to niemal codziennie, dbając o świeżość produktów i samych lodów. Trafiają one do lodówki w kawiarni od razu po wyprodukowaniu - w niewielkich partiach (bo przecież następnego dnia możemy mieć ochotę na produkcję zupełnie innych smaków... :)

Odwiedzając nas w Kroczewie macie pewność, że zjecie pyszne lody - nie tylko te o klasycznych smakach, ale także zupełnie niezwykłe. Zapraszamy!
smaki lodów
desery lodowe
restuaracja